Afdrukken

Penalty Bokaal

Geschreven door Hoofdredactie op . Gepost in Voetbal

 

PENALTYBOKAAL 2017

Winnaars

Twinnaars penalty bokaal 2017 2

Achter v.l.n.r.: Aron van de Berg, Jan Verbree, Tom Klever, Freek van de Glind (JO17).
Voor v.l.n.r.: Jesper Berendsen (JO15), Sanne Roosenboom (MO17), Boris van Echteld (JO12), Lisa van der Leeden (MO11), Marcel de Bruin (JO19), Pelle van der Vliert (JO13)
 

winnaars penalty bokaal 2017

Achter v.l.n.r.: Pelle van der Vliert, Jesper Berendsen, Tom Klever
Voor v.l.n.r.: Cas van de Ende (JO10), Kyano van Dam (JO9-1), Femke Jongebreur (MO11), Kalle Schokker  (JO9-2) , Tygo de Gier (JO11). Niet op de foto: Dunas Furtado JO7)


PENALTYBOKAAL 2016

Winnaars

Winnaars A1 t m C1 800

 Achter v.l.n.r.:Joris Pronk (B1) keeper Egebert Molenaar, Sanne Roosenboom (MB1, keeper Casper van Koppenhagen.
Voor v.l.n.r.: Thomas Greep (C1), Bram Dijkman (A1) en Martin de Lange (D1). 

Winnaars D1 t m minis 800

Achter v.l.n.r. scheidsrechter Leendert Lankhorst, deJeugdkeepers Anne-Thijs Stegeman, Aron van de Berg, Tom Klever en Jesper Berendsen.
Voor v.l.n.r.: Sam de Goede (MD1), Dejan Djukanovic (Mini's), Chris Vernooij (E1), Rick Achterberg ((E3), Luuk van de Broek (E2), Anouk van Eck (F3M), Ramon Middelkoop (F1) en Daan Scholte (F2).

 


 

PENALTYBOKAAL 2015

Winnaars

30-05-15 winnaars800

Achter v.l.n.r.: Isa van Dorp (MC1). Mike van Lunsen (A1), Ronald Graafland, Niels Berdendsen (C1), Milton van Dam (B1), Amder van der Valk (MA1)
Voor v.l.n.r.: Evi Pieck (MF1), Wouter Obbink (F1), Wessel Obbink (Mini's), Jip Neijssen (F2), Suzan Barten (ME1).
Niet op de foto: Luuk van de Broek en IIaj Dukanovic (E2).


 

PENALTYBOKAAL 2014

Winnaars

A t-m c

 V.l.n.r.: Derk Stegeman (A1), Niels Berendsen (C1), Tom Lensen(keeper), Anne Thijs Stegeman (B1).

D t-m f

Achterste rij v.l.n.r.: Derk Stegeman (keeper), Quinty Terpstra (D3M), Anne Thijs Stegeman (keeper), Romy Daneel (mini's), Tom Klever (keeper), Syp van de Berg (D1).
Voorste rij v.l.n.r.: Olivier Greep (F2), Daan Oskam (E1), Cas van den Ende (F3), Max van den Ende (F1), Steven Pronk (D2), Tijn Veen (E2).

 


 

PENALTYBOKAAL 2013

Winnaars

PenaltyBokaal F E pupillen 800

Staand v.l.n.r.: Nieke Olthof (keepster Jong Ajax), Luuk van den Broek (F2), Thijs Mulder (F1), Maxime Hoksbergen (keepster Jong Ajax)
Zittend v.l.n.r. Syp van Dijk (F-training), Ruben van den Hoeven (E1), Marijn Jansen (E2), Lars Sneekers (F3), Leon Hordijk (E3).

PenaltyBokaal A B-C-en D 800

Staand v.l.n.r.: Nienke Olthof (Keepster Jong Ajax), Sanne Roosenboom (D2M), Amber van der Valk (MB1), Wouter van Eck (A1), Roel Oudshoorn (B1)
Maxime Hoksbergen (keepster Jong Ajax).
Zittend v.l.n.r.: Thomas Greep (D1), Mike Oskam (C1).
 

 

PENALTYBOKAAL 2012

Winnaars

V.l.n.r.: Danique Ouwehand ME1, Freek vd Glind E1, Leon Oskam, Martin de Lange F1, Thijs Mulder F2, Syb vd Berg E2, Just Huisman E3 en keepsters Nienke Olthof en Marieke Ubachs (Jong Oranje)

V.l.n.r.: Amber van der Valk NB1, Nienke, Jauke Cohen C1, Mike van Lunsen B1, Mike Oskam D1, Casper, Marieke, Maikel Vroege.

  

PENALTYBOKAAL 2011

Winnaars

 

Winnaars bij de E en F pupillen: staand v.l.n.r.: Tom Klever (E1), Syp van de Berg (E3), Renier Adema (E2).
Zittend v.l.n.r.: Auke van den Akker (F2), Mike van Kouwen (F3), Daan Hollander (F1)

Winnaars A t/m D junioren: v.l.n.r.: Bente Dijkman (MC1), Frank van Rossum (C1), Tjeerd Aukema (B2), Tom Lensen (B1), Tobias van Wijk (A1) en Anne-Thijs Stegeman (D1).

PENALTYBOKAAL 2010

Winnaars

Staand achter v.l.n.r.: Kjell Meijer, Laurens van Rossum, Kevin Oskam, Rob van Dijk, Bente Dijkman, Stefan Rutgers, Joris Hollander.
Staand voor v.l.n.r.: Robin Peters, Mika Börjesson, Lennard Raak, Max Klever, Paul Schreurs.
Niet op de foto: Linda van Dijk.

F3 Max Klever F2 Paul Schreurs F1 Lennard Raak E2 Robin Peters
E1 Mika Börjesson D2 Stefan Rutgers D1 Joris Hollander C1 Kjell Meijers
MC1 Bente Dijkman B1 Laurens van Rossum MA1 Linda van Dijk A1 Kevin Oskam
       

 L 2009 PENALTYBOKAAL 2009

        WINNAARS

Staand achter v.l.n.r.: Linda Peusum, Amber van der Valk, Casper van Koppenhagen, Erik Jan Daalhuizen, Kevin Oskam, Wilco Oskam, Roel Oudshoorn.
Staand voor v.l.n.r.: Tom Jansen, Jasper Schinkel, Jaimy Hillebrand, Joris Pronk, Zeb Cohen, Folkert de Jong.

F3 Jasper Schinkel

F2 Zeb Cohen

F1 Jaimy Hillebrand

E2 Joris Pronk

E1 Tom Jansen

D2 Folkert de Jong

MD1 Amber van der Valk

D1 Roel Oudshoorn

C1 Wilco Oskam

MB1 Linda Peursum

B1 Kevin Oskam

 
       

 NALTYBOKAAL 2008Winnaars                                                                     PENALTYBOKAAL 2008

               WINNAARS

Staand v.l.n.r.: Rowan van Dam, Anne Vroege, Jamie Kunkels, Patrick Lodewijks, Roy van Wiggen, Bas de Bruin.
Midden: Jaimy Hillebrand, Lukas van Helden, Max van Loenen, Aron van de Berg.
Zittend: Tjeerd Aukema, Folkert de Jong

F3 Lukas van Helden F2 Jaimy Hillebrand F1 Max van Loenen E1 Aron van de Berg
MD1 Rowan van Dam D2 Folkert de Jong D1 Tjeerd Aukema C1 Jamie Kunkels
MB1 Anne Vroege B1 Bas de Bruin A1 Roy van Wiggen  

 

PENALTYBOKAAL 2007

WINNAARS

winnaars aurora penaltybokaal 2007 v2

F1. Gido Oskam F2. Aaron van de Berg F3. Jaimy Hillebrand
E3. Joris Hollander E2. Corne Verkerk E1. Roy de Bie
D1. Jacco Oskam C1. Levon Cohen MB1. Marielle Sondervan
B1. Michiel van Rossum A1. Arnoud Pot

AURORADAG 2007 EN PENALTYBOKAAL GROOT SUCCES

Uitslagen klik hier

FOTO's AURORADAG klik hier

FOTO's PENALTYBOKAAL klik hier

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PENALTYBOKAAL 2006

WINNAARS

MD1. Ankie Jones F3. Ronald van der Tol F2. Dèstn Mulder
F1. Jelle Wierd E2. Frank van Rossum E1. Tjeerd Aukema
D2. Jan Verbree D1. Rosh Rigter C1. Yorrick Peek
B1. Sander de Bruin A1. Casper van Koppenhagen

PENALTY B00KAAL 2004

WINNAARS

WINNAAR 

F3.   Verkerk F2. Sam Hoogendoorn F1. Maikel Vroege
E2. Rosh Rigter E1. Tobias van Wijk M2. Ankie Jones
M1. Anne Vroege D2. Remco Polman D1. Sander de Bruin
C1. Marc den Hartog B1. Erik van Impelen A1. Joram van Koppenhagen

 PENALTY BOKAAL 2003

WINNAARS

F1. Yannick van Ewijk M1. Anne Vroege F3. Tjeerd Aukema F2. Tom Lensen
B2. Casper van Koppenhagen C1. Roy Beemer B1. Roland Pot
D2. Wessel van Rietschoten E1. Ferdi Vermeulen  D1. Pieter Dorrestein

PENALTYBOKAAL 2002

WINNAARS

A1. Koos Verkerk B1. Martijn ter Telgte C1. Ron van de Heuvel
D1. Mark van der Hoeven D2. Glenn Molenaar E1. Miechiel van Rossum
F2. Rosh Rigter F1. Dennis Nederhof F3. Maikel Vroege

 

PENALTY BOKAAL 2001

WINNAARS

F3. Verwaal F2.  Levon Cohen E1. Coen van der Grind
F1. Dennis Nederhof D1. Ron van de Heuvel D2. Roy Beemer
C1. Wilbert Vernooij A1. Lennard Furster B1. Jim van der Hoeven