Afdrukken

Programma & Uitslagen Jeugd

Geschreven door Hoofdredactie op . Gepost in Voetbal

  Jeugdleider(sters) , staan er onjuistheden of heb je vragen dan graag via mail Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  

 BEKER-UITSLAGEN zaterdag 14 september  2019
  Uitslagen 
JO19-1 AURORA JO19-1 - DELTA SPORTS  JO19-3 6 - 0
JO17-1 AURORA JO17-1 - DELTA SPORTS JO17-3  1 - 2 
MO15-1 MUSKETIERS MO15-1 - AURORA MO15-1  0 - 10 
JO14-1 DELTA SPORTS JO14-4 - AURORA JO14-1  3 - 2 
MO13-1 SV MONTFOORT '19 MO13-2 - AURORA MO13-1  1 - 8 
JO12-1 AURORA JO12-1 - VRC JO12-2  1 - 2 
JO12-2 ODIJK JO12-3 - AURORA JO12-2  0 - 7 
JO11-1 'T GOY JO11-2 - AURORA JO11-1  3 - 9
MO11-1 LOOSDRECHT MO11-1 - AURORA MO11-1  1 - 2 
JO10-1 JONATHAN JO10-3 - AURORA JO10-1 
--  
JO9-1 AURORA JO9-1 - VRIJ 
JO9-2M OSM '75 JO9-5M  - AURORA JO9-2M  --  
2019/2020  

 

 PROGRAMMA zaterdag 21 september  2019
  Aanvang  Aanwezig Vertrek
JO19-1 DELTA SPORTS JO19-2 - AURORA  JO19-1 14.00 uur    12.45 uur 
JO17-1 DOVO JO17-3 - AURORA JO17-1  11.45 uur    10.45 uur 
MO15-1 AURORA MO15-1 - VREESWIJK MO15-2  14.00 uur   13.00 uur   
JO14-1 FC DRIEBERGEN JO14-3 - AURORA JO14-1  14.00 uur    13.00 uur 
MO13-1 AURORA MO13-1 - SVF MO13-1  11.00 uur   10.00 uur 
JO12-1 WOUDENBERG JO12-1 - AURORA JO12-1  10.00 uur    09.00 uur 
JO12-2 AURORA JO12-2 - KAMPONG JO12-9  09.30 uur  08.45 uur   
JO11-1 AURORA JO11-1 - SVF JO11-1  11.00 uur   10.00 uur   
MO11-1 KROMMERIJNSTREEK MO11-1 - AURORA MO11-1   10.00 uur      09.00 uur  
JO10-1 AURORA JO10-1 - GEINOORD JO10-3 
09.30 uur   08.45 uur   
JO9-1 VRIENDENSCHAAR JO9-2 - AURORA JO9-1  09.30 uur    08.30 uur 
JO9-2M AURORA JO9-2M  - DELTA SPORTS JO9-8M  08.30 uur  08.00 uur   
2019/2020  

 

 PROGRAMMA zaterdag 28 september  2019
  Aanvang  Aanwezig Vertrek
JO19-1 AURORA JO19-1 - GVVV  JO19-2 15.00 uur  14.00 uur 
JO17-1 AURORA JO17-1 - MUSKETIERS JO17-1  13.00 uur  12.00 uur 
MO15-1 FOCUS '07 MO15-1 - AURORA MO15-1  13.15 uur     12.15 uur 
JO14-1 AURORA JO14-1 - DELTA SPORTS JO14-5  11.45 uur  10.45 uur    
MO13-1 CANDIA '66 MO13-1 - AURORA MO13-1  09.30 uur     08.30 uur 
JO12-1 AURORA JO12-1 - DOVO JO12-2  11.00 uur  10.00 uur   
JO12-2 JONATHAN JO12-7 - AURORA JO12-2  12.45 uur    11.45 uur 
JO11-1 DELTA SPORTS JO11-6 - AURORA JO11-1  08.45 uur     08.00 uur 
MO11-1 AURORA MO11-1 - DELTA SPORTS MO11-1   09.30 uur   08.45 uur    
JO10-1 AURORA JO10-1 - IJFC JO10-3 
09.30 uur   08.45 uur   
JO9-1 AURORA JO9-1 - DELTA SPORTS JO9-3  08.30 uur  08.00 uur   
JO9-2M AURORA JO9-2M  - OSM '75 JO9-6M  08.30 uur  08.00 uur   
2019/2020