Afdrukken

Clubkampioenschappen 2013 gespeeld!

Geschreven door Hoofdredactie op . Gepost in Clubkampioenschappen

Flyer 200Na een weeklang strijd werden afgelopen zondag 23 juni de Finales van de Clubkampioenschappen '13 gespeeld. "Play Like a Star" was het moto van deze Clubkampioenschappen waarin iedere deelnemer zich ook een Star kon voelen. Het clubhuis of liever gezegd VIP lounge was aangepast aan het moto. Het Organisatieteam had er alles aan gedaan om de Star's op hun gemak te stellen. Jammer voor het Organisatieteam was de tegenvallende deelname aan deze Clubkampioenschappen en hoopt dan ook dat u volgend seizoen wel enthousiast deelneemt aan dit evenement.

Nadat de laatste finale gespeeld was vond de prijsuitreiking plaats en konden alle deelnemers genieten van een heerlijke BBQ. 

Foto's klik hier 

Alle Uitslagen van CK 2013 klik hier

Categorie Uitslagen Finales CK 2013
HEA Tim Broekhuizen - Jan Lucas van Koppenhagen 2-6, 7-6, 7-6
HDA Thijs van Berkel
Frans Steenbeek
- Freeek van Echtelt
Freek Spithoven
6-2, 6-4
DDA Annemarie Bos
Ria Vernooij
- Marleen Dorresteijn
Saskia Steenbeek
6-2, 6-4
HDB Paul van Bentum
Joop de Klein
- Bob van Uem
Wim Vernooij
3-6, 6-4, 6-3
GDA Freek van Echtelt
Monique de Gier
- Thijs van Berkel
Marleen Dorresteijn
7-6, 6-3
GDB Ernst Rutgers
Arianne Rutgers
- Wim Vernooij
Nancy Stik
6-1, 5-7, 6-1