Afdrukken

Twee kampioenen-teams bij SV Aurora Tennis

Geschreven door Hoofdredactie op . Gepost in Tennis

Dames200Vrijdagavond 27 oktober 2017 zal de boeken ingaan als een topavond voor onze vereniging. Want ook dit jaar kroonden maar liefst 2 teams van de vrijdagavondcompetitie zich tot Kampioen! 

 

Dames 1, 3e klasse DD 17+ Kampioen! 
Bij het Dames 1 team van SV Aurora Tennis was het spannend tot op de laatste speeldag. Er moest gewonnen worden in een uitwedstrijd in Tiel. Met een uitstekende 1-3 overwinning op LTV de Ridderweide werd de kroon op het seizoen gezet. Sandra, Erna, Antoinette, Rianne, Bianca, Roelien en Arianne van harte gefeliciteerd! 

Dames 

Heren 1, 2e klasse HD 17+ Kampioen! Ook Heren 1 van SV Aurora Tennis mocht vrijdagavond de champagne ontkurken. In een ijzersterke competitie, waarbij 1 ronde voor het einde het kampioenschap al formeel binnen was, sloten de heren de competitie in stijl af. Met een 1-3 overwinning bij Larsheim in Leersum werd ook hier feest gevierd! Tim, Mark, Ernst, Casper, Hans, Thijs, Jan Lucas en Leendert van harte gefeliciteerd! 

Heren 

Met veel genoegen kijken we terug op een geweldig najaarscompetitieseizoen voor onze tennisvereniging uit Werkhoven.