Afdrukken

Veel extra's tijdens SV Aurora Tennis Buurttoernooi 2018

Geschreven door Hoofdredactie op . Gepost in Tennis

Buurttoernooi 2018 200

Dames en heren, deze week gaat het Aurora Buurttoernooi van start. Met ruim 100 deelnemers belooft het een super gezellig evenement te worden. Tijdens het finale weekend staat op zaterdag 15 september nog veel extra's op het programma. De organisatie heeft met Coco en Pippa Bosman twee jeugdtoptennissters weten te strikken. Coco en Pippa zijn top 10 speelsters in Nederland en geven zaterdag 15 september een demonstratie wedstrijd!

Het begint om 19.00 uur. Komt allen en zegt het voort! Aansluitend vindt er een gezellige feestavond plaats in het clubhuis met muziek van DJ Art! Noteren dus in de agenda! En regel die oppas thuis.
Zaterdag 15 september vanaf 19.00 uur bij SV Aurora Tennis!! Tot dan!! 

Klik hier voor programma en uitslagen.

De buurttoernooicommissie.