Afdrukken

Mooi slotweekend BUURTTOERNOOI 2018

Geschreven door Hoofdredactie op . Gepost in Tennis

Buurttoernooi 2018 200Van 6 t/m 16 september vond in Werkhoven het Aurora Tennis Buurttoernooi plaats. Dat betekende ook dit jaar veel gezelligheid en mooie wedstrijden op het tennispark. Met deelnemers uit de hele regio, demowedstrijd, trouwe sponsoren, springkussen, wafels, HD, DD, GD, hamburgers, veel vrijwilligers, mooi weer, feestavond, slopende 3-setters, aperol spritz, opblaas flamingo's, DJ ART, tropische hapjes en vooral heel veel tennis!

We hebben genoten. Alle deelnemers enorm bedankt voor jullie enthousiasme en op naar volgend jaar. Neem gerust enthousiaste clubgenoten mee voor de editie van 2019! Tot dan!
Met sportieve groet, de Buurttoernooi commissie.

Alle uitslagen BUURTTOERNOOI 2018
Klik hier voor de foto's.