Afdrukken

UITSLAGEN & PROGRAMMA GEZELLIGHEIDSTOERNOOI 2011

Geschreven door Hoofdredactie op . Gepost in Gezelligheidstoernooi

 

Foto's 13 mei klik hier

Foto's 20 mei klik hier

Poule 1

Poule 2*

Poule 3*

SV Odijk

De Bordenwissers

Simply The Best

Buca Juniors

De TuuTuutjes

'T Hart van Werkhoven

Werkhoven United

FC DVVR

Kalkhoven

Werkhoven City

SVL Dames

All Stars

FC Master

Heijmerink BV

Choppende Hennys

Jos Mulder

   

*poule 2 en 3 spelelen om plaats 7 t/m 16

Wedstrijden vrijdag 13 mei 2011

Veld 1

Thuis

Uit

Uitslag

18.45 uur

Werkhoven U.

Jos Mulder

1 - 0

19.00 uur

Buca Juniors

SV Odijk

1 - 2

19.15 uur

FC Master

Werkhoven City

4 - 1

19.30 uur

Jos Mulder

SV Odijk

1 - 1

19.45 uur

Werkhoven U.

Werkhoven City

3 - 2

20.00 uur

FC Master

Buca Juniors

0 - 1

20.15 uur

De TuuTuutjes

FC DVVR

0 - 1

20.30 uur

All Stars

Choppende H.

4 - 0

20.45 uur

Buca Juniors

Jos Mulder

2 - 1

21.00 uur

FC Master

SV Odijk

2 - 1

       

.

     

Veld 2

Thuis

Uit

Uitslag

18.45 uur

Simply The Best

'T Hart van Werkhoven

2 - 1

19.00 .uur

De Bordenwissers

De Tuutuutjes

1 - 1

19.15 uur

FC DVVR

SVL Dames

3 - 0

19.30 uur

Kalkhoven

All Stars

0 - 0

19.45 uur

De Bordenwissers

Heijmerink Bouw

6 - 0

20.00 uur

Choppende H.

Simply The Best

2 - 0

20.15 uur

'T Hart van Werkhoven

Kalkhoven

0 - 0

20.30 uur

SVL Dames

Heijmerink Bouw

3 - 0

20.45 uur

De Bordenwissers

FC DVVR

2 - 0

21.00 uur

Simply The Best

Kalkhoven

0 - 2

       

 

*poule 2 en 3 spelelen om plaats 7 t/m 16

Wedstrijden vrijdag 20 mei 2011

Veld 1

Thuis

Uit

Uitslag

18.45 uur

All Stars

'T Hart van Werkhoven

1 -1

19.00 uur

FC DVVR

Heijmerink Bouw

3 - 1

19.15 uur

Buca  Juniors

Werkhoven U.

3 - 0

19.30 uur

FC Master

Jos Mulder

1 - 0

19.45 uur

SV Odijk

Werkhoven City

2 - 0

20.00 uur

Werkhoven U.

FC Master

1 - 1

20.15 uur

Werkhoven City

Jos Mulder

3 - 1

20.30 uur

De Bordwissers

All Stars

1 - 1

20.45 uur

SV Odijk

Werkhoven U.

0 - 1

21.00 uur

Buca Juniors

Werkhoven City

2 - 0

       
       

.

     

Veld 2

Thuis

Uit

Uitslag

18.45 uur

De TuuTuutjes

SVL Dames

3 - 0

19.00 uur

Simply The Best

All Stars

1 - 2

19.15 uur

De Bordenwissers

SVL Dames

3 - 0

19.30 uur

Kalkhoven

Choppende H.

1 - 0

19.45 uur

De TuuTuutjes

Heijmerink Bouw

0 - 0

20.00 uur

'T Hart van Werkhoven

Choppende H.

0 - 3

20.15 uur

Heijmerink Bouw

't Hart van Werkhoven

?

20.30 uur

SVL Dames

Simply The Best

1 - 1

20.45 uur

De TuuTuutjes

Choppende H.

?

21.00 uur

Kalhoven

DVVR

1 - 0

       
       
       

Uitslag Finaleavond 20 mei 2011

Gezelligheidstoernooi 32e  editie

  EINDSTAND:

1.

BUCA JUNIORS

2.

FC MASTER

3.

SV ODIJK

4.

WERKHOVEN CITY

5.

WERKHOVEN UNITED

6.

JOS MULDER

7.

DE BORDENWISSERS

8.

ALL STARS

9.

KALKHOVEN

10.

DVVR

11.

DE TUUTUUTJES

12.

COPPENDE HENNY'S

13.

SVL DAMES

14.

SIMPLY THE BEST

15.

'T HART VAN WERKHOVEN

16.

HEIJMERINK BOUW