Afdrukken

Uitslag Gezelligheidstoernooi '15

Geschreven door Hoofdredactie op . Gepost in Gezelligheidstoernooi

Aurora 250Vrijdagavond 22 mei werden na de poule wedstrijden de finales gespeeld van het 41ste SV AURORA Gezelligheidstoernooi '15. Tijdens de poule wedstrijden waren veel teams aan elkaar gewaagd. In de Recre poule bleek het team van Save the Whale 2 het sterkste en mocht later op de avond de prijs komen ophalen. Bij de Pro poule was een echte Finale noodzakelijk tussen het team van Buca Juniors en Save the Whale 1.

De wedstrijd eindigde in een 1-1 gelijkspel en ook in de verlening veranderde deze uitslag niet, strafschoppen moesten uiteindelijk de beslissing brengen. Ook het benutten van strafschoppen ging in een gelijke strijd op. Uiteindelijk wist keepefr Jan Verbree een strafschop te stoppen waardoor zijn team Save the Whale 1 winnaar werd van het 41ste Gezelligheidstoernooi '15. De organisatie had over de twee wedstrijddagen de zaakjes goed voor elkaar en  ook het plezier waarmee de spelers en de scheidsrechters deelnamen aan dit prachtige toernooi stelde een ieder tevreden. Later op de avonden werden de prijzen uit gereikt door een van de organisatoren Freek van Kooten. Onderstaand ziet u de standen in de twee poules. Hoogtepunt was natuurlijk ook het uitreiken van de GROTE Clemens van Impelen Gezelligheids Trofee voor het gezelligste team. Eigenlijke konden alle teams aanspraak maken op deze Trofee maar de organisatie koos in samenwerking met de scheidsrechters voor het team van "De TuuTuutjes zijn er weer" als winnaar van deze beker.

Klik hier voor foto's:
22-05-'15
15-05-'15

PRO poule RECRE Poule
1) Save the Whale 1 1) Save the Whale 2
2) Buca Juniors 2) Kalkhoven
3) De Jeugd van Tegenwoordig 3) Dat andere team
4) Team Macho BV 4) All Stars
5) De Harleys 5) Lo(kale) Helden
6) F.C.D.V.V.R. 6) De TuuTuutjes zijn er weer
  7) FC Mater
  8) Hart van Werkhoven

 

 

 

 

 

 

 

Aurora 2