Afdrukken

Gezelligheidstoernooi '17 tussenstand & programma

Geschreven door Hoofdredactie op . Gepost in Gezelligheidstoernooi

Logo Aurora ander rood2 100De aftrap van het 43ste Gezelligheidstoernooi '17 heeft plaatsgevonden. Zeven PRO teams en acht recreatieteams speelden gisteren hun eertse wedstrijden. Het zonnige weer zorgde voor  een ontspannen en gezellige sfeer op en rond het veld. Het Organisatieteam en de scheidsrechters deden hun uiterste best om alles in goede banen te leiden en dat ging vlekkeloos.

Volgende week, vrijdag 2 juni '17 worden de finale wedstrijden gespeeld en U bent natuurlijk van harte welkom op het Sportpark. Aansluitend worden de diverse bekers uitgereikt en kan er nog even gezellig nagepraat worden.

Stand per 26 mei 2017

Tuaaenstand 26-05-17

Klik hier voor uitslagen26 mei '17 & programma 2 juni '17

Klik hier voor regelementen