Afdrukken

Eindstand KROMME RIJN BOKAAL seizoen '14-'15

Geschreven door Hoofdredactie op . Gepost in Voetbal

BekerAfgelopen zondag werd voorlopig de laatste Kromme Rijn Streekderby gespeeld tussen ODIJK en SVF welke door de Cothense ploeg  gewonnen werd met 1-2. Een week eerder konden de Wethouders Jorrit-Jan Eijbersen (Bunnik) en Herman Geerdes (Houten) de "KROME RIJN BOKAAL '15" al uitreiken aan AURORA dat inmiddels zoveel punten voorsprong had op de nummer twee dat het niet meer kon worden ingehaald. Dit seizoen had Jorrit-Jan al bij aanvang van het seizoen '14-'15  aangegeven dat de Gemeente Bunnik zorg zou dragen voor het beschikbaar stellen van de Bokaal.

Met veel trots reikte hij samen met zijn collega de beker uit aan aanvoerder Bas van den Hoeven. Na deze uitreiking werd er opnieuw feest gevierd in het clubhuis van SV AURORA. Het Elftal en haar begeleiders kunnen terugkijken op een prachtig en bijzonder geslaagd seizoen waarin het alle hoofdprijzen wist te winnen.

Onderstand de eindstand van de competitie om de KROMME RIJN BOKAAL '15.

# TEAM G P DPV DPT DPS
1. AURORA 8 21 17 5 12
2. ODIJK 8 13 17 12 5
3. SCHALKWIJK 8 10 9 9 0
4. SVF 8 9 7 11 -4
5. T GOY  8 3 11 22 -11

Aurora 6