Afdrukken

Slottraining keepers SV Aurora

Geschreven door Hoofdredactie op . Gepost in Voetbal

Training 1 200Op dinsdag 23 mei houden we weer onze jaarlijkse slottraining met alle keepers van SV Aurora.

Vanaf 18.45 tot 20.00 uur trainen we voor de laatste keer met zijn allen, dus met de kleine en de grote keepers. Als laatste onderdeel gaan we het spel ‘schiet hem van de fiets af doen’.

Dus als er mensen zijn die graag op de fiets willen gaan zitten, kunnen ze zich bij mij aanmelden. Daarbij hebben we ook nog een oude fiets nodig die vast nog bij iemand in de schuur staat.

Na de training om 20.00 uur gaan we met zijn allen de kantine in waar we gezamenlijk afscheid gaan nemen met taart en een drankje. Verder worden er nog wat prijzen uitgedeeld voor de talenten van dit seizoen. Ouders en belangstellende zijn van harte welkom op deze avond.

Het keepersvak is niet alleen een balletje vangen, maar er komt veel meer bij kijken wat een keeper allemaal moet en kan doen in een wedstrijd. Vragen hierover kunt u dan op deze avond aan mij stellen.

Met vriendelijke keepersgroet,

Jeroen Scherpenzeel

Training 1

Training 2