Afdrukken

AURORA 3 naar de Halve Finale Beker

Geschreven door Hoofdredactie op . Gepost in Voetbal

Aurora 200AURORA 3 - HOUTEN 4 2-0
Kwartfinale Beker
Donderdag 3 mei '18

Vanavond speelde AURORA 3 de Kwartfinale BEKER thuis tegen HOUTEN 4. Na het behalen van het KAMPIOENSCHAP afgelopen zondag moest de mannen de mouwen weer opstropen om de Halve Finale te behalen.

Een strijdlustig AURORA 3 dat de eerste helft door een vrije trap van Glenn Molenaar op een 1-0 voorsprong wist te komen. Dit was ook de ruststand. In de tweede helft vocht HOUTEN 4 terug om weer naast AURORA te komen. Met nog een kwartier te spelen maakte de keeper van HOUTEN een fout die genadeloos werd afgestraft door Hugo Damen. AURORA gaf de voorsprong niet meer weg en kan zich na deze winst opmaken voor de HALVEFINALE. Tegenstander is dan SPORTING MARTINUS 3 uit Amstelveen.

Klik hier voor wedstrijdfoto's.