Afdrukken

Keepers slottraining Seizoen '17- '18

Geschreven door Hoofdredactie op . Gepost in Voetbal

Keeper 7 200

Vanavond 22 mei hebben we de slottraining gehouden met ca 18 keepers van Aurora. De training hadden we iets ingekort i.v.m. de dreigende onweersbuien die achteraf weg bleven.
Met eerst de warming up met zijn allen, gingen we daarna  wat keepers oefeningen doen om daarna gelijk te beginnen met schiet hem van der fiets.

Ik ben vanavond maar zelf op de fiets gesprongen zonder accu, en werd diversen keren goed geraakt. Maar goed daar kan ik wel tegenDaarna hebben we heerlijke appeltaart gegeten die door ouders van de keepers was gemaakt en heerlijk waren. Van de vereniging kregen we wat drinken . Dank daarvoor.

Talent van dit seizoen was Fenne van 8 jaar. Zij kreeg hiervoor een certificaat uitgereikt en  krijg een paar nieuwe handschoenen. Britt kreeg een certificaat met daarop pechvogel van het jaar omdat ze dit seizoen een aantal keer eruit was door blessures. Was ieder geval een geslaagde avond.

Jeroen Scherpenzeel
Keeperstrainer Aurora

Keeper 1

Keeper 2

Keeper 3

Keeper 4

Keeper 5

Keeper 6

Keeper 7

Keeper 8

Keeper 9

Keeper 10

Keeper 11

Keeper 12