Afdrukken

Jeugd ontvangt mooi bedrag van Kaartcommissie

Geschreven door Hoofdredactie op . Gepost in Voetbal

Kaarten 2 200Tijdens de AURORADAG '18 ontving Jeugd Voorzitter Eric van Rooijen een check van 1400 Euro om te besteden aan de Jeugd van SV AURORA. Dit bedrag werd overhandigd door Paul de Wit die namens de deelnemers aan de Joker-en Klaverjascompetitie, welke eind april beƫindigd werd.

Het kaart seizoen loopt van september t/m april en de deelnemers betalen een aantal Euro's voor deelname. Aan het einde van de kaartcompetitie worden de kosten en de baten met elkaar verrekend. Het bedrag dat overblijft wordt geschonken aan de voetbaljeugd van SV AURORA. Eric van Rooijen bedankte namens de Jeugdafdeling van AURORA organisator, Paul de Wi, voor deze mooie bijdrage. De aanwezige jeugdleden bedankte Paul de Wit met een groot applaus dat ook bedoeld was voor de deelnemers aan de kaartcompetitie.

Kaarten 1

Kaarten 2