Afdrukken

Voorbereiding Selectie Seizoen '18-'19

Geschreven door Hoofdredactie op . Gepost in Voetbal

Trainingsprogramma 200Voorbereiding voor de Selectie voor het volgend seizoen is zo goed als rond. Onderstaand het overzicht.

VOORBEREIDING SELECTIE SV AURORA 2018 - 2019
           
DAG DATUM VAN TOT WAT BIJZONDERHEDEN
           
Dinsdag 7 Augustus 20:00 21:30 Training locatie volgt #
Donderdag 9 Augustus 20:00 21:30 Training locatie volgt #
           
Dinsdag 14 Augustus 20:00 21:30 Training locatie volgt #
Donderdag 16 Augustus 20:00 21:30 Training locatie volgt #
Zondag 19 Augustus     Training locatie volgt #
           
Dinsdag 21 Augustus 20:00 21:30 Training trainingsveld Aurora
Donderdag 23 Augustus 20:00 21:30 Training trainingsveld Aurora
Zondag 26 Augustus 14:00   Oefenwedstrijd  SCR 1 -sv Aurora  1
           
Dinsdag 28 Augustus 20:00   Oefenwedstrijd Bunnik '73 1 - sv Aurora 1
Dinsdag 28 Augustus 20:00 21:30 Trainen Overige Selectie
Donderdag 30 Augustus 20:00 21:30 Training  
Zondag 2 September 10.15   Beker wedstrijd Rivierenwijkers 2 - sv Aurora 2
Zondag 2 September 14:00   Beker wedstrijd sv aurora 1- RAP
           
Dinsdag 4 September 20:00   Oefenwedstrijd Rhelico 1 - sv Aurora 1
Dinsdag 4 September 20:00 21:30 Trainen Overige Selectie
Donderdag 6 September 20:00 21:30 Training Selectie
Zondag 9 September 11:00   Bekerwedstrijd sv Aurora 2 - Faja Lobi 2
Zondag 9 September 14:00   Bekerwedstrijd APWC - Aurora 1
           
Dinsdag 11 September 20:00 21:30 Training  
Donderdag 13 September 20:00 21:30 Training  
Zondag 16 September 11:00   Bekerwedstrijd sv Aurora 2 - Kampong 5
Zondag 16 September 14:00   Bekerwedstrijd sv Aurora 1 - Geuzenmiddenmeer
           
Dinsdag 18 September 20:00 21:30 Training  
Donderdag 20 September 20:00 21:30 Training  
Zondag 23 September 14:00   Competitie Wasmeer 4 - sv Aurora 2
Zondag 23 September 14:00   Competitie Domstad 1 - sv Aurora 1
           
Dinsdag 25 September 20:00 21:30 Training  
Donderdag 27 September 20:00 21:30 Training  
Zondag 30 September 11:00   Competitie sv Aurora 2 - Kampong 11
Zondag 30 September 14:00   Competitie sv Aurora 1 - Sporting Almere
           
Zondag 7 Oktober 14:00   Competitie  Sporting 3 - sv Aurora 2
Zondag 7 Oktober 14:00   Competitie Rivierenwijkers 1 - sv Aurora 1
           
Zondag 14 Oktober 11:00   Competitie sv Aurora 2 - Hds 2
Zondag 14 Oktober 14:00   Competitie sv Aurora 1 Goy 1
           
Zondag 21 Oktober     Competitie sv Aurora 2      VRIJ
Zondag 21 Oktober 14:00   Competitie sv Aurora 1 - Allen Weerbaar
           
Zondag 28 Oktober 11:00   Competitie Vvij - sv Aurora 2
Zondag 28 Oktober     Competitie sv Aurora 1 -  VRIJ
           
Zondag 4 November 11:00   Competitie sv Aurora 2 - Faja Lobi 3
Zondag 4 November 14:00   Competitie sv Aurora 1 - Gravenlande 1
           
Zondag 11 November 11:00   Competitie Schalkwijk 2 - sv Aurora 2
Zondag 11 November     Competitie sv Aurora 1 - VRIJ
           
Zondag 18 November 12:45   Competitie sv Aurora 2 - Focus 2
Zondag 18 November 14:00   Competitie Amsvorde 1 - sv Aurora 1
           
Zondag 25 November 16:30   Competitie Rivierenwijkers 4 -sv Aurora 2
Zondag 25 November 14:00   Competitie sv Aurora 1 - Schalkwijk
           
Zondag 2 December 11:00   Competitie sv Aurora 2 - Amsvorde 3
Zondag 2 December 14:00   Competitie DWSV 1 -sv Aurora 1
           
Zondag 9 December 11:00   Competitie  Hercules 4 - sv Aurora 2
Zondag 9 December 14:00   Competitie sv Aurora 1 - Zeist 1
           
Zondag 16 December     Competitie sv Aurora 2 - VRIJ
Zondag 16 December 14:30   Competitie vv De Dreef -sv Aurora 1
           
Zondag 20 Januari     Competitie sv Aurora 2 - VRIJ
Zondag 20 Januari 14:00   Competitie sv Aurora 1 - Vreeswijk 1
           
Zondag 27 Januari 11:00   Competitie sv Aurora 2 - VVIJ 3
Zondag 27 Januari 14:00   Competitie  Graveland 1 -sv Aurora 1
           
Zondag 3 Februari 15:00   Competitie  Kampong 11 -sv Aurora 2
Zondag 3 Februari 14:00   Competitie sv Aurora 1 - Amsvorde
           
Zondag 10 Februari 11:00   Competitie sv Aurora 2 - Wasmeer 4
Zondag 10 Februari 14:00   Competitie sv Aurora 1 - Domstad 1
           
Zondag 17 Februari     Competitie sv Aurora 2 VRIJ
Zondag 17 Februari 14:00   Competitie Sporting Almere - sv Aurora 1

 

 

Trainingsprogramma