Afdrukken

JO19-1, boerenkool met worst!

Geschreven door Hoofdredactie op . Gepost in Voetbal

Boerenkool 1JO19 SLUIT NAJAARSCOMPETITIE AF MET BOERENKOOL MET WORST MAALTIJD!

Helaas werd de bekerwedstrijd van de JO19 vandaag afgelast. Vrijdag lag de wedstrijd er al uit, terwijl het veld er op zaterdag perfect bijlag. Jammer want we hadden het voetbaljaar 2018 willen afsluiten met een mooi resultaat in de beker,

om daarna het seizoen af te sluiten met een lekkere boerenkool maaltijd met worst en een gezellig biertje erbij.

De wedstrijd ging dus niet door, maar de boerenkoolmaaltijd smaakte er niet minder om. Dit jaar had John Verbree de boerenkoolstamppot met worst gemaakt en onze mannuh likten hun vingers erbij af, het smaakte heerlijk! Na het eten ging de muziek nog even aan en onder het genot van wat pilsjes, maakten we er rond de klok van 8 uur een eind aan.

Mannuh, mooie dagen gewenst en een goed en sportief 2019!!

Boerenkool 1

Boerenkool 2

Boerenkool 3