Afdrukken

Programma Selectie 2e helft Seizoen

Geschreven door Hoofdredactie op . Gepost in Voetbal

2e deel comp 300

programma SELECTIE SV AURORA 2018 - 2019
         
Zondag 13-jan 13:30 Oefenwedstrijd UVV  1 en 2
Maandag 14-jan 19:00 Trainen ivm KNVB opleiding 14 / 16 spelers
Dinsdag 15-jan 19:00 Training Utrecht kunstgras 1 en 2
Donderdag 17-jan 20:00 Training 1 en 2
Zondag 20-jan   Competitie sv Aurora 2 - VRIJ
Zondag 20-jan 14:00 Competitie sv Aurora 1 - Vreeswijk 1
         
Zondag 27-jan 11:00 Competitie sv Aurora 2 - VVIJ 3
Zondag 27-jan 14:00 Competitie Graveland 1 -sv Aurora 1
         
Zondag 3-feb 15:00 Competitie Kampong 11 -sv Aurora 2
Zondag 3-feb 14:00 Competitie sv Aurora 1 - Amsvorde
         
Zondag 10-feb 11:00 Competitie sv Aurora 2 - Wasmeer 4
Zondag 10-feb 14:00 Competitie sv Aurora 1 - Domstad 1
         
Zondag 17-feb   Competitie sv Aurora 2 VRIJ
Zondag 17-feb 14:00 Competitie Sporting Almere - sv Aurora 1
         
Zondag 3-mrt   Competitie sv Aurora 2 VRIJ
Zondag 3-mrt 14:30 Competitie De Dreef -sv Aurora 1 
         
Zondag 10-mrt 12:45 Competitie sv Aurora 2 - Schalkwijk
Zondag 10-mrt 14:00 Competitie Allen weerbaar -sv Aurora 1 
         
Zondag 17-mrt 11:00 Competitie Focus 07- sv Aurora 2 
Zondag 17-mrt   Competitie sv Aurora 1 VRIJ
         
Zondag 24-mrt 11:00 Competitie sv Aurora 2 - Rivieren wijkers4
Zondag 24-mrt 14:00 Competitie Vreeswijk -sv Aurora 1 
         
Zondag 31-mrt   Competitie sv Aurora 2 - vrij
Zondag 31-mrt 14:00 Competitie sv Aurora 1 - Zeist 
         
Zondag 7-apr 10:30 Competitie Amsvorde 3- sv Aurora 2 
Zondag 7-apr 14:00 Competitie sv Aurora 1 - De Dreef
         
Zondag 14-apr   Competitie sv Aurora 2 - Vrij
Zondag 14-apr 14:00 Competitie Zeist -sv Aurora 1 
         
Maandag 22-apr   Competitie sv Aurora 2 - vrij
Maandag 22-apr 14:00 Competitie sv Aurora 1 - DWSV
         
Zondag 12-mei 10:30 Competitie Faja lobi 3- sv Aurora 2 
Zondag 12-mei 14:00 Competitie Schalkwijk - sv Aurora 1
         
Zondag 19-mei 11:00 Competitie sv Aurora 2 - Sporting 3
Zondag 19-mei 14:00 Competitie sv Aurora 1 - Rivierenwijkers
         
Maandag 26-mei 11:00 Competitie PVCV 4- Aurora 2 
Maandag 26-mei 14:00 Competitie Goy -sv Aurora 1