Afdrukken

Sponsor actie Bike Store Houten (vervolg)

Geschreven door Hoofdredactie op . Gepost in Voetbal

Logo BikeStore HoutenBeste Aurorianen,

In samenwerking met onze trotse sponsor Bikestore uit Houten heeft SV Aurora Voetbal een exclusieve sportieve deal gesloten voor al haar (betalende) leden.

 

Als Aurora lid ontvang je namelijk een klantenpas, die je op vertoon bij Bikestore recht geeft op korting op een nieuwe, onderhoud en accessoires. Door gebruik te maken van deze exclusieve kortingsactie voor SV Aurora Voetbal leden, weet u niet alleen zeker dat u er veilig op uit kunt. U sponsort dankzij deze sportieve deal met Bikestore ook nog eens uw eigen portemonnee en dat is altijd prettig.

Deze speciale klantenpas kunt u zaterdag 13 april tussen 9h00 en 15h00 afhalen in de kantine bij SV Aurora.

SV Aurora

Sponsorcommissie

Logo BikeStore Houten