Afdrukken

Nieuwe trainer SV AURORA Dames 1

Geschreven door Hoofdredactie op . Gepost in Voetbal

JanWilschit a 200Afgelopen week tekende Jan Wildschut uit IJsselstein een contract voor 1 jaar met een optie voor nog een seizoen als trainer bij de Dames van AURORA. Met de komst van Jan Wildschut is de vacature voor Dames trainer eindelijk ingevuld en daar is het Bestuur erg blij mee. De nieuwe trainer heeft eerder al contact gehad met een aantal speelsters van het team wat hem deed bestluiten om voor het komende seizoen actief te zijn bij SV AURORA .

Jan raakte op 30 jarige leeftijd geblesseerd waardoor hij een eind aan zijn voetbalcarrière als voetballer noodgedwongen moest stoppen. Bij zijn club IJFC uit IJsselstein begon Jan zijn trainerscarrière bij het Dames voetbal. Hij is een van de pioniers in het trainen van dameselftallen wat hij de afgelopen 35 jaar met veel enthousiasme en plezier gedaan heeft en nog steeds doet.. Hij trainde langere tijd de Dames van IJFC, BENSCHOP, BREDERODES, ODYSSEUS '91 en nog bij vele andere amateurvereniging.
Wij wensen Jan heeft veel succes

JanWilschit a

Onder goedkeurende blik van Voorzitter Wijbe Douma wordt het contract door Jan Wildschut ondertekend.