Afdrukken

Beker-verslag AURORA MO11- 1 - GVVV MO11-1

Geschreven door Hoofdredactie op . Gepost in Voetbal

GVVV 3 200Deze zaterdagochtend 7 september speelde onze MO11-1 de tweede bekerwedstrijd. Dit keer op eigen veld in Werkhoven. Na een uitstekende 6-1 uitoverwinning vorige week in Utrecht tegen Zwaluwen, stond vandaag GVVV uit Veenendaal tegenover onze meiden. Met een heerlijk zonnetje trapten we om 09:30 uur af. 

 

De MO11-1 bestaat dit jaar uit een team dat voor de helft bestaat uit meiden die al een jaar op half veld gewend zijn, maar ook vier meiden die overkomen van de JO9-2M. Daarbij is het team ook aangevuld met Annemijn en Syenna die dit jaar voor het eerst de voetbalschoenen onderbinden. Met af en toe uitstekend veldspel wisten de meiden ook deze ochtend een prima wedstrijd op de mat te leggen. Met een verdiende 8-2 thuiszege stapten we van het veld. Goed gedaan meiden. Op naar een mooi seizoen! 

Trotse coach Leendert

GVVV 1

GVVV 2

GVVV 3