Afdrukken

Pupil van de Week Wessel de Boer bedankt 1e Elftal

Geschreven door Hoofdredactie op . Gepost in Voetbal

WesseldeBoer 15 09 19 033Om 13.30 uur melden Wessel zich in de kantine van de Club, hier was de eerste kennismaking met hoofdtrainer Henne Flori. Henne heeft Wessel meegenomen naar het team. Met het team en een hele mooie bal kwam Wessel het veld op.
Wessel mocht met de warming-up meedoen. Dit was erg wijs tussen die grote jongens. 

Hierna mocht Wessel een balletje trappen met de wissels en nog afronden op de keeper. Na de tos de aftrap. Daar ging Wessel als een warm mes door de boter bij Kampong 2. Enigste kleine hindernis was nog de keeper, maar ook deze werd gepasseerd. Eerst helft was nog heel spannend er vielen vijf doelpunten, stand 2-3.

Na de thee ging Aurora er weer vol tegenaan. Helaas was Kampong 2. Te sterk voor Aurora. Eindstand 2-7. Toch kwam Wessel super blij met de bal en alle namen van de spelers erop onder zijn arm terug.In de kantine nog wat eten en drinken en de trainer en scheidsrechter bedankt. Eind van deze mooie dag met de mooie bal naar bed. En dromen van een super middag.
Selectie van Aurora hartelijk dank voor deze mooie middag.

Vriendelijke groet,
Wessel de Boer.

Kijk hier naar Wessel's fotoalbum