Afdrukken

Voetbalschool Jeugd in nieuwe sponsortenues

Geschreven door Hoofdredactie op . Gepost in Voetbal

Voetbalschool 4 2004e Voebalschooldag weer een groot succes.

O.l.v. trainer Gerard Pouw en enkel senioren vanuit de selectie ging vanmorgen de alweer de 4e Voetbalschooldag voor de Jeugd van start. Ruim 30 jeugdleden stonden al vroeg op het voetbalveld waar zij eerst nieuwe sponsortenues mochten aantrekken.

Hoofdsponsor van SV AURORA ,Jos Mulder Carrosserie BV uit Bunnik, sponsorde de nieuwe voetbaltenues voor alle deelnemers aan de SV AURORA Voetbalschool. De Jeugdleden vonden ze prachtig en na de fotosessie kon er gestart worden. Na eerst een aantal warming-up oefeningen werden diverse spel onderdelen uitgelegd en uitgevoerd. Ondanks de kou werd er met veel enthousiasme deelgenomen aan de oefeningen.

Kijk hier voor de foto's.

Voetbalschool 4 800