Afdrukken

Auroreaan van het jaar 2020 Peter Beemer

Geschreven door Hoofdredactie op . Gepost in Voetbal

Logo AURORA kleur 1 150x180

Peter 300

Wegens zijn vele verdiensten voor sv Aurora, als speler van de jeugd en senioren – lid sva, activiteitencoordinator, scheidsrechter voor de jeugd en senioren en zijn al 40 jarig lidmaatschap, hebben wij vol overtuiging en met algemene instemming gekozen tot

Logo AURORA kleur 1 150x180
 

Auroreaan van het jaar 2020

 

Peter Beemer

PeterBeemer 400

 

Peter voetbalde al vanaf zijn jeugd bij Aurora. En zowel toen als nu bij de senioren en bij de Oudroreanen en bij SVA moet Peter het niet hebben van zijn techniek, maar vooral van zijn onvoorwaardelijke inzet. Je kunt beter mèt Peter voetballen dan tégen hem. Hij staat altijd klaar als er iets gedaan moet worden voor sv Aurora. Peter kan uitstekend inspireren en delegeren maar hij geeft ook zelf het onmiskenbare voorbeeld van zelfwerkzaamheid en verantwoordelijkheid. Peter is altijd bescheiden aanwezig en een zeer waardevol lid van onze vereniging. Als scheidsrechter op zaterdag en zondag is hij onmisbaar. Zelfs aan de huidige scheidsrechtercursus doet hij weer mee. Een grote betekenis heeft Peter gehad bij de totstandkoming van de nieuwe bar. Heel veel zaterdagen heeft hij zich daarvoor belangeloos en positief ingezet. Peter houdt niet van zeuren en het wijzen naar anderen. Hij is van het type ‘oppakken en aanpakken’. Weinig woorden en heel veel daden. Dit jubileumjaar stuurt Peter de jubileumcommissie aan, het zoveelste voorbeeld van ‘klaarstaan voor je cluppie als het nodig is’! Daarnaast is Peter gewoon een heel prettig en sociaalvoelend mens dat ook altijd klaar staat voor een ander.

Met recht is hij een jaar lang de trotse “Auroreaan van het (jubileum)jaar 2020”

Werkhoven, 5 januari 2020                                           Namens het bestuur, Wijbe Douma, voorzitter