Afdrukken

Vernieuwde AURORA App.

Geschreven door Hoofdredactie op . Gepost in Voetbal

Wat WorksKNVB kondigt algehele afgelasting aan vanwege storm Ciara!
Door deze afgelasting kan vanmiddag na afloop van de wedstrijd AURORA 1 - SPORTING ALMERE 1 de geplande activiteiten rondom onthulling van de nieuwe Glossy van AURORA en lancering vernieuwde AURORA App geen doorgang vinden. Erg jammer maar de veiligheid van spelers en supporters gaat altijd voor.

De lancering van de AURORA App willen we u echter niet langer onthouden want daar is de App veel te mooi voor.
Voorzitter Wijbe Douma bracht op 30 mei '15 met een druk op de knop de AURORA App op het Internet. Op deze App werd veel informatie gedeeld over SV AURORA. De App was een prima verleng stuk van de AURORA site en werd door vele gebruikers gedownload. De App was na bij 5 jaar toe aan een volledige update. Het bedrijf WAT.WORKS van Bas van den Hoeven en Jan Willem van Vark is er samen met collega's in geslaagd een professionele vernieuwde AURORA APP te maken. In een handomdraai heeft u alle programma's , uitslagen, standen en andere informatie bij de hand met deze App.
Download de nieuwe versie en geniet van het mooie resultaat.