Afdrukken

Coronavirus en AURORA

Geschreven door Hoofdredactie op . Gepost in Voetbal

Coronavirus 300Bericht aan leden sv Aurora afd voetbal.

Gezien de recente ontwikkelingen en maatregelen rondom het Corona/Covid-19 virus, heeft het bestuur besloten om tot nader order ook alle trainingen af te gelasten. Ook de mannen van SVA respecteren dit besluit!

We begrijpen dat dit tot teleurstellingen kan leiden (sporten in de buitenlucht is immers gezond)!
Zodra de situatie het toelaat zullen we berichten dat er weer gezamenlijk getraind kan worden. Ook alle wedstrijden tot 1 april zijn afgelast.

https://www.knvb.nl/nieuws/amateurvoetbal/uitgelicht/59620/tot-en-met-31-maart-geen-voetbal-nederland

Dank voor jullie medewerking en begrip

Bestuur sv Aurora - voetbal

NB
We volgen de komende weken nauwgezet de ontwikkelingen en maatregelen; houd de informatie mbt kaartavonden en bijeenkomsten in de kantine goed in de gaten, alsmede de maatregelen bij school-tennis-jong Nederland