Afdrukken

Jouw mening is belangrijk!

Geschreven door Hoofdredactie op . Gepost in Voetbal

jou mening belangrijkBeste leden,

Afgelopen zaterdag is er via een bericht op de website van onze club en de verschillende groep apps gevraagd naar jullie mening over het overstappen van de selectie van zondag naar zaterdag en over het plaatsen van de tribune naast het 1e veld ter hoogte van de dug-outs.

Hoewel wij beseffen dat de deadline staat op 1 april hebben wij tot op heden nog erg weinig reacties terug gekregen. Vandaar dat wij dit toch nog even als reminder onder de aandacht willen brengen van een ieder en als je nog wilt reageren, je te vragen dit voor 1 april te doen zodat we als bestuur weten waar we aan toe zijn.


Met vriendelijk groeten,

Wijbe, Ton, Tom en Egbert.

Klik hier: Selectie zondag naar zaterdag.
Klik hier: Plaatsen tribune.