Afdrukken

Indeling Jeugd Seizoen '20-'21

Geschreven door Hoofdredactie op . Gepost in Voetbal

Indeling picOnderstaand de indeling van de Jeugdteams voor het Seizoen '20-'21

 

 

 

 

 

Team Volledige naam
J019 3de klasse
  Middelkoop, Mike
  Berg, Syb van de 
  Schreurs, Paul
  Helden, Lucas van
  Lunsen, Joris van
  Dam, Niel van
  Berendsen, Jesper
  Lange, Martin de
  Greeff, Tim de
  Roosenboom, Chris
  Hordijk, Leon
  Pronk, Steven
  Djukanovic, Ilaj
  Mulder, Thijs
   
J016  
  Brom, Tijn van den
  Pieck, Sverre
  Cornelissen, Cas
  Klein, Thijmen de
  Baan, Lucas
  Vernooij, Chris
  Broek, Luuk van den 
  Sneekes, Lars
  Gier, Tygo de
  Echtelt, Boris van
  Barneveld, Steyn van
  Radomski, Matty
  Oskam, Leon
  Achterberg, Rick
   
J014  
  Gennissen, Rens
  Obbink, Wouter
  Peterse, Lars
  Gennissen, Wouter
  Dijk, Syb van
  Wieman, Sietse
  Neijssen, Jip
  Hogenboom, Zico
  Gier, Morris de
  Goede, Cas van de
  Spithoven, Ruben
  Elst, Youp van
  Obbink, Wessel
  Worp, Niels van der
  Thom de Wit
   
J013  
  Mathijssen, Giel
  Scholten, Daan
  Werf, Roef van de
  Rooijen, Iwan van
  Dam, Kyano
  Spithoven, Sem
  Dijk, Daan van
  Langen, Milo de
  Nielen, Stijn
  Otte, Tom
  Goos, Felix
  Mocking, Ferron
  Hoekman, Jort
  Sliwa, Sebastiaan
  Righolt, Michiel
   
J011  
  Schokker, Kalle
  Bassa, Marijn
  Spithoven, Joep
  Scholten, Thijs
  Mulder, Sven
  Wal, Jelle van der
  Vernooij, Kees
  Mocking, Troy
  Neijssen, Kobe
  Koning, Dani de
   
J010  
  Boer, Wessel de
  Langen, Roan
  Bassa, Aike
  Lock, Tjitse
  Leemkolk, Stijn van de
  Achterberg, Thijs
  Vloten, Wessel van
  Vernooij, Floris
  Sam Sterken
   
JO8 Oudste team
  Koster, Tiego
  Dorresteijn, Sven
  Gademan, Steijn
  Mulder, Joris
  Nielen, Seger
  Barneveld, Job van
  Ravensberg, Mats
   
J08-2 Jongste team
  Flipse, Naud
  Wal, Sietse van der
  Metz, Tygo
  Reuvers, Viktor
  Snel, Ruben
  Haar, Dennis ter
  Blitterswijk, Jante

 

Teams Volledige naam
   
M017  
  Worp, Lotte van der
  Sliwa, Oliwia
  Tempel, Marit van den
  Broek, Tessa van den
  Leeden, Anne van der
  Leeden, Lisa van der
  Peterse, Kim
  Jongebreur, Britt
  Greeff, Britt de
  Righolt, Malena
  Pieck, Femmy
  Brouwer, Dianthe
  Goede, Sam van de
   
M015  
  Smeekes, Kylie
  Mulder, Jara
  Righolt, Amelie
  Jongebreur, Femke
  Nielen, Noortje
  Oskam, Britt
  Pieck, Evi
  Brom, Fien van den
  Spithoven, Mette
  Oskam, Marin
  Helm, Alicia van der
  Gennissen, Karlijn
   
M013  
  Grift, Resa van der
  Mulder, Tessa
  Wit, Fien De
  Leeuw, Yfke de
  Rijzingen, Annemijn van
  Berkel, Fenne van
  Flipse, Vieve
  Wieman, Lise
  Schreuder, Danielle
  Klein, Syenna de
  Spithoven, Saar
   
M011  
  Spithoven, Marijn
  Barneveld, Manon van
  Obbink, Fenne
  Obbink, Norah
  Berkel, Siri van
  Sadee, Noortje
  Verkerk, Jula
  Milou Snel
  Esmee Lekkerkerker