Afdrukken

Pupil van de Week Ruben Snel bedijkt 1e Elftal

Geschreven door Hoofdredactie op . Gepost in Voetbal

Ruben 2Op zaterdag 6 november mocht ik pupil van de week zijn. 
Om 12.45 uur kwam ik bij Aurora aan, toen kreeg ik een bal met alle namen van de spelers van het 1e elftal erop. Dit vond ik echt heel leuk. Daarna mocht ik mee tijdens de wedstrijdbespreking, hier werd de opstelling vertelt.Toen was het tijd om naar de kleedkamer te gaan en om te kleden voor de wedstrijd. 

Daarna gingen we het veld op om de warming-up te doen. Ik mocht samen met de wisselspelers overschieten en trucjes doen. Toen begon echt de wedstrijd. Ik mocht de aftrap nemen en proberen te scoren bij de tegenstander en dat lukte!
 ijdens de wedstrijd zat ik samen met de wisselspelers in de dugout en bekeek ik de wedstrijd. Helaas werd er niet gescoord door Aurora maar gelukkig ook niet door 't Goy. De eindstand was 0-0. 
Ik vond het heel erg leuk, ik heb ervan genoten. Bedankt dat ik pupil van de week mocht zijn. 

Groetjes Ruben Snel

Aurora JO9-1

Bijkijk hier Ruben's foto-album