Afdrukken

Uitslag "Paul de Wit Koppelkaartavond"

Geschreven door Hoofdredactie op . Gepost in Voetbal

Koppelkaarten 28 05 22 027Gisterenavond vond de “Paul de Wit Koppelkaartavond” plaats. Dit was de eerste editie van deze naar Paul de Wit, die in april ‘20 overleed, vernoemde Koppelkaartavond. Paul organiseerde bij SV AURORA jarenlang de Klaverjas & Jokeren avonden bij onze club.

Onder aanwezigheid van de Fam. de Wit en een 40 tal deelnemers en deelneemsters werd het een gezellige avond waar toch ook wel enige spanning te bespeuren viel. Na enkele uren en 5 ronden te hebben gespeeld werd het koppel dat gewonnen had bekend gemaakt. Organisator Lucas van Leeuwen maakte de uitslag bekend nadat hij eerst de verloting van mooie prijzen had uitgedeeld. Prijzen die o.a. door Werkhovense ondernemers beschikbaar waren gesteld. Dank daarvoor.
Dan de prijswinnaars; Bij het Jokeren ging de eerste prijs naar To de Wit en bij het klaverjassen won het koppel Bert van Elst en Jan Miltenburg. Van harte gefeliciteerd.

Kijk hier naar de foto’s.

Onderstand de standen van het Klaverjassen en Jokeren.

Stand Klaverjassen

Stand Joketren