Afdrukken

Teamindeling Jeugd Seizoen '22-'23

Geschreven door Hoofdredactie op . Gepost in Voetbal

Shirt indeling 300

Gelukkig dat we het gehele afgelopen seizoen zonder onderbreking uit hebben kunnen spelen. De Jeugdcommissie wil dan ook iedereen bedanken voor jullie inzet zowel binnen als buiten het veld. 
De Jeugdcommissie heeft inmiddels de nieuwe teamindeling voor het nieuwe seizoen.
Onder staand treffen jullie de teams aan.
Wij wensen jullie een fijne vakantie en zien jullie straks weer graag op de velden van AURORA.

 

 

 

TAEM NAAM
JO19-1  
1 Leon Hordijk
2 Steven Pronk
3 Martin de Lange
4 Ilaj Djukanovic
5 Tijn van den Brom
6 Sverre Pieck
7 Lucas Baan
8 Chris Vernooij
9 Luuk van den Broek
10 Tygo de Gier
11 Boris van Echtelt
12 Steyn van Barneveld
13 Matty Radomski
14 Rens Gennissen
15 Wouter Obbink
16 Lars Peterse
   
TEAM NAAM
JO15-1  
1 Thom de Wit
2 Wouter Gennissen
3 Ramon Middelkoop
4 Sietse Wieman
5 Giel Mathijssen
6 Zico Hogenboom
7 Morris de Gier
8 Daan Scholten
9 Roef van de Werf
10 Cas van de Goede
11 Ruben Spithoven
12 Youp van Elst
13 Iwan van Rooijen
14 Wessel Obbink
15 Kyano Dam
16 Sem Spithoven
   
TEAM NAAM
JO14-1  
1 Felix Goos
2 Niels van der Worp
3 Daan van Dijk
4 Milo de Langen
5 Stijn Nielen
7 Tom Otte
8 Jort Hoekman
9 Sebastiaan Sliwa
10 Michiel Righolt
11 Marrijn Bassa
12 Thijs Scholten
13 Sven Mulder
14 Jelle van der Wal
   
TEAM NAAM
JO12-1  
1 Wessel de Boer
2 Kees Vernooij
3 Bram van Oostrom
4 Roan Langen
5 Aike Bassa
6 Tjitse Lock
7 Stijn van de Leemkolk
8 Thijs Achterberg
9 Wessel van Vloten
10 Floris Vernooij
   
TEAM NAAM
JO10-1  
1 Steijn Gademan
2 Joris Mulder
3 Seger Nielen
4 Mats Ravensberg
5 Ruben Snel
6 Dennis ter Haar
7 Jante Blitterswijk
8 Julan Koster
   
TEAM NAAM
JO10-2  
1 Robin Hennevelt
2 Tiego Koster
3 Sem van Tellingen
4 Sven Dorresteijn
5 Job van Barneveld
6 Naud Flipse
7 Viktor Reuvers
8 Alexander Boezel
   
TEAM NAAM
JO9-1  
1 Jorn van Wijk
2 Hendrik Heijst
3 Lars Splinter
4 Corne de Heus
5 Pepijn Kool
6 Naud Lam
   
TEAM NAAM
MO17-1  
1 Britt de Greeff
2 Kylie Smeekes
3 Jara Mulder
4 Milou Segboer
5 Femke Jongebreur
6 Noortje Nielen
7 Evi Pieck
8 Fien van den Brom
9 Cato Koenraad
10 Mette Spithoven
11 Marin Oskam
12 Alicia van der Helm
13 Karlijn Gennissen
   
TEAM NAAM
MO13-1  
1 Noortje Jongebreur
2 Resa van der Grift
3 Tessa Mulder
4 Fien De Wit
5 Annemijn van Rijzingen
6 Fenne van Berkel
7 Vieve Flipse
8 Lise Wieman
9 Syenna de Klein
10 Saar Spithoven
   
TEAM NAAM
MO13-2  
1 Marijn Spithoven
2 Milou Snel
3 Kiki de Gier
4 Mila Hoekman
5 Fenne Obbink
6 Norah Obbink
7 Esmee Lekkerkerker
8 Siri van Berkel
9 Noortje Sadee
10 Liz van de Goede
11 Iris van Kleij
12 Jula Verkerk
13 Amy Hennevelt
   
TEAM NAAM
MO9-1  
1 Robin Lisa van Essen
2 Marie Lock
3 Isabelle Snel
4 Ine Verkerk
5 Roos Sielhorst
6 Jailey Verbeek
7 Femke Versteeg
8 Julie van Dongen