Afdrukken

Van de schrijvende supporter.

Geschreven door Hoofdredactie op . Gepost in Voetbal

Jeroen 1Vandaag was de wedstrijd Aurora-Bunnik 73 de derby in de gemeente Bunnik aan Rijn .

Was wel leuk om te zien dat oude pupil Brent Nieuwhoff de keeper van Bunnik die ik vanaf de C tjes bij Bunnik 73 onder mijn hoede had nu lekker staat te keepen bij Bunnik, waar je als oud trainer daar wel trots op ben. Vandaag stonden we dus weer langs de lijn met van der Linden, Bertus van der Poel en meneer van Zanten.

Er stond nog iemand bij ons die ik niet kende en vrolijk mee babbelde met ons en best wel verstand had van het voetbal spelletje. Even navraag gedaan bij van Zanten die hem goed kende en bleek Jan van Remmerden te zijn. Dus we hebben het weer lekker gezellig gehad langs de lijn. Ik zei tegen Jan dat hij vanmiddag beter  kon gaan varen op de rijn (Jan heeft zijn hele leven gevaren), want de wedstrijd was niet best. Nog voordat de scheids affloot voor de rust zaten wij al aan onze stamtafel in de kantine. Bij rust stond het al 0-2 dus we hadden een hoop te bepraten, vooral ook over het Nederlands elftal dat net zo slecht speelde als Aurora vanmiddag tegen Bunnik. Vol goede hoop gingen we richting ons plekje langs de lijn voor de tweede helft. Die hoop was gauw vervlogen nadat Bunnik 0-4 aantekende.Toch werd het voor onze neuzen nog spannend toen er opeens 5 spelers aan het warmlopen waren, waaronder de pupil van de week. Dacht van als die erin komt dan spelen we nog gelijk, maar helaas de trainer hield hem op de bank. De wedstrijd eindigde in een 0-5 nederlaag wat sinds jaren nog nooit was voor gekomen in deze derby. Al met al was het toch een gezellige middag en een hoop bekende gesproken en gezien. Nog even de hand gedrukt met mijn grote vriend John de Bruin (oud grensrechter en ploeggenoot toen ik nog in jeugd van Aurora speelde) die lekker aan een glaasje ranja zat en we altijd een hoop schik hebben als we elkaar zien. Volgende week even geen schrijvende supporter omdat ik er even een weekend er tussenuit ben.

groetjes