Afdrukken

Van de schrijvende supporter.

Geschreven door Hoofdredactie op . Gepost in Voetbal

Bunnik 1Zaterdag 22 april ’23 was het de derby tegen Bunnik 73.  Was, toen ik opstond mooi weer en had er wel weer zin. Vandaag was ik aan de beurt om te rijden. Wilde eigenlijk met de fiets gaan maar meneer van Zanten had een lekke band, dus gingen we met de auto. Na een heerlijke Senseo bij Richard richting Bunnik. Voor Werkhovenaren heet Wijk bij Duurstede , Werkhoven Haven volgens Kees Oudshoorn.

Onderweg naar Bunnik toe sloeg het weer om. Het begon te regenen en zagen onderweg, ongeveer bij de kodak de aurora supporters op de fiets richting Bunnik fietsen. Lekke band kwam dus goed uit voor ons. ( respect voor deze mannen).Eenmaal in Bunnik aangekomen liet ik Bertus van der Poel nog even een elftal foto zien van dacht het jaar 1984 waar ik als keeper opstond toen ik bij Bunnik speelde.In de kantine namen we eerst even een bakkie koffie en ik deed even mijn ronde aan de bar in het hoekje waar altijd dezelfde mensen zitten. In mijn tijd als trainer  bij Bunnik kreeg ik altijd een bakkie koffie en een sprits koekje van deze mannen. Heb zeker als trainer een leuke tijd daar gehad. Om half drie begon de wedstrijd en het was aurora dat er stevig inging en hier voor de drie punten kwam.Bunnik speelde niet goed en Aurora kreeg toch aardig wat kansen maar deze wilde er gewoon niet in. Net als het weer bleef het kansen regenen. Bunnik won in Werkhoven met 5-0, maar het had gisteren ook wel 5-0 kunnen staan , maar dan alleen voor Aurora.In de rust namen we nog even een drankje met de bekende gasten  en gingen vol goede moed de tweede helft in. Ben op een gegeven moment bij Milene van Dam gaan staan want daar kon ik samen met haar lekker onder de plu gaan staan want ik was steeds in gevecht met andere paraplus waardoor je soms niet goed de wedstrijd kon volgen. Gelukkig vond Ton het oké. Op een gegeven moment verstapte Bas de Bruin zich en schreeuwde het uit. Je zag aan opa Kees die enorm schrok hiervan en dacht, einde carrière. Gelukkig viel het achteraf mee.Helaas scoorde Bunnik in de laatste minuut de gelijkmaken door een eigen doelpunt van Aurora. Het bleef dus gelijk en we waren allemaal teleurgesteld  want een overwinning was zeer verdient geweest voor Aurora. Je kon niemand hiervan de schuld van geven, want iedereen gaf 100 procent of wel meer.
Volgende week geen schrijvende supporter, want ik moet deze dag werken.