Afdrukken

Nieuwe Buitenschoolse Opvang

Geschreven door Hoofdredactie op . Gepost in Voetbal

voorkant We hebben fantastisch nieuws!

Vanaf het nieuwe schooljaar opent de Sport BSO een nieuwe buitenschoolse opvang locatie in Werkhoven. De Sport BSO is een kleinschalige kinderopvang organisatie met 2 locaties in Odijk en straks een gloednieuwe locatie in de voetbalkantine van SV Aurora.

 

De Sport BSO wil een fantastische plek bieden waar iedereen zich goed kan voelen.

We vinden het belangrijk om met de kinderen lekker te sporten en buiten te spelen. Daarom bieden we een gevarieerd aanbod aan activiteiten, passend bij de leeftijd van de kinderen. Hiermee ondersteunen we de kinderen bij de ontwikkeling van hun persoonlijke en sociale competenties.

Nieuwsgierig naar hoe we dit al 14 jaar met veel succes doen?

U bent van harte welkom voor een rondleiding bij één van onze locaties in Odijk. Onze medewerkers en de aanwezige kinderen laten u en uw kind graag zien hoe fantastisch het bij ons is.
De rondleiding is in te inplannen via onze website.

Heeft u vragen of wilt u meer informatie over de Sport BSO?

Neem dan contact met ons op via de mail (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.) of telefoon (+31640199544). We hopen dat u en uw kinderen net zo enthousiast zijn over de Sport BSO als wij!