Afdrukken

JO14-1 KAMPIOEN '22-'23

Geschreven door Hoofdredactie op . Gepost in Voetbal

JO14 1 1 800De JO14-1 kwam zaterdagmiddag in actie tegen DEV DOORN JO14-1. Het team staat ruim aan kop op de ranglijst en kon vanmiddag het Kampioenschap gaan vieren. In deze wedstrijd tegen DEV DOORN wilde het team laten zien dat het terecht KAMPIOEN geworden is. Al binnen enkele minuten scoorde AURORA 2 keer en kon het uitlopen naar een 4-1 voorsprong.

DEV DOORN scoorde daarna ook nog 2 keer maar uiteindelijk bracht AURORA  de eindstand van 6-3 kort voor tijd op het scorebord.
Dol gelukkig waren de spelers met hun Kampioensshirt en beker. Het totale team met begeleiders doken daarna in de jacuzzi op het terras en kon er gefeest worden. Een rondrit door het dorp was een mooie afsluiting van dit seizoen al moet er nog één wedstrijd gespeeld worden volgende week.

Kijk hier voor de wedstrijdfoto's.