Afdrukken

Uitslag “Paul de Wit Koppelkaartavond ‘23”

Geschreven door Hoofdredactie op . Gepost in Voetbal

achtergrond helftVrijdagavond 12 mei ’23 vond in het clubhuis de 2e editie van de “Paul de Wit koppelkaartavond” plaats. Het aantal koppels dat deelnam aan deze editie was groot en zorgde voor een prima sfeer. Klaverjassers en Jokeraars speelde respectievelijk 5 en 3 ronden en tussendoor had de organisatie een prima buffet laten verzorgen voor de deelnemers. De tussenstanden van de gespeelde ronden leverde een nek aan nek race op qua punten voor een aantal koppels.

Ook bij het Jokeren wisselde de eerste plaats regelmatig. Aan het einde van de avond werd de uitslag bekend gemaakt en was het bij de Joker speelster Vera van Elst die als eerste eindigde en bij de Klaverjassers was het koppel Chris & Bert de Gier die de winnaars werden. Uithanden van de organisators Miline, Wim en Lucas ontvingen zij hun wel verdiende prijzen.

de Gier 1e 400Elst 1e 400

Kijk hier naar de foto's.

Onderstaand de uitslagen en eindstand:

Uitslag Jokeren:
eindstand jokeren 23

Uitslag Klaverjassen:

eindstand klaverjassen 23a