Afdrukken

AURORADAG 2023

Geschreven door Hoofdredactie op . Gepost in Voetbal

Auroradag 23 03 06 23 016Onder prachtige weersomstandigheden werd afgelopen zaterdag de AURORADAG ’23 gehouden. In de middag kon de Jeugd van SV AURORA deelnemen aan dit door de Jeugdcommissie prima georganiseerde evenement. Veel voetbalonderdelen stonden op het parcours dat uitgerold was op het hoofdveld, afgewerkt worden. Hoofdonderdeel was natuurlijk het penalty schieten waar de jeugdspelers van dromen op de penaltybokaal te kunnen winnen.

Daar moesten ze dan wel keeper Ton Klever passeren en dat lukte sommigen die uiteindelijk de bokaal uitgereikt kregen.
Na de Jeugd deelnemers konden de Senioren aan de gang die na een wedstrijdje heerlijk van het buffet konden genieten zoals de Jeugd eerder deze middag gedaan hadden.
Aansluiten werd de avond gevierd met een groot feest waar zanger Mike Versteeg zorgde voor een gezellige sfeer

U kunt hier kijken naar de foto's en video's die van deze dag gemaakt zijn