Afdrukken

Kerstzaalvoetbaltoernooi '23

Geschreven door Hoofdredactie op . Gepost in Voetbal

Natasja van Oostrom 400Het duurde even maar hier zijn dan toch de foto’s van het Kerstzaalvoetbaltoernooi ’23 dat door de Jeugdcommissie werd georganiseerd in de Sporthal te Cothen. Een dag die vroeg begon voor de aller kleinste leden van SV AURORA , de Mini’s en besloten werd door de JO15 en JO17. Groot was de opkomst van zowel de deelnemers als de bezoekers en zorgde voor een gezellige sfeer. Er werd soms gevoetbald op het scherp van de snede maar fair. Wie wil nou niet die mooie medaille winnen?

Natuurlijk ontbraak de penaltybokaal niet en kon ieder teamlid hiervoor zijn uiterste best doen om de keepers te verschalken. Dat bleek erg moeilijk te zijn want er stonden een paar keepers klaar die niet makkelijk te passeren waren. Het duurde dan ook even voordat de winnaars bekend werden.
Dit zijn de winnaars van de Penaltybokaal:
Mini’s: Luuc Zuiderduijn
JO8: Florian Boezel
JO9: Jurgen van Voorst
MO9: Helin Yildiz
JO10: Roos Sielhorst
JO11-1: Dennis ter Haar
JO11-2: Job van Barneveld
JO13: Thijs Agterberg
Het was voor iedereen genieten deze zaterdag voor Kerst. Het organisatieteam kon terugkijken naar een zeer geslaagde activiteit dat door de deelnemers zeer gewaardeerd werd.
De foto’s van deze activiteit werden gemaakt door Natasja van Oostrom(zie foto), waar voor dank.

Klik hier voor de foto's.