Afdrukken

Winnaars Kaartcompetitie'23-'24

Geschreven door Hoofdredactie op . Gepost in Voetbal

Winnaars 24 2Winnaars Klaverjassen en Jokeren competitie '23-'24 bekend.

Na vele gezellige kaartavonden werden gisterenavond tijdens de laatste kaarcompetitie avond de uiteindelijke winnaars bekend. Er waren spannende kaartavonden geweest maar uiteindelijk kon de organisatie de winnaars bekend maken.

Voordat zij dat deden werd het barpersoneel bedankt voor hun inzet tijdens de competitie avonden. Ook alle deelnemers werden bedankt voor hun deelname en gaan ervan uit dat zij volgend seizoen weer deelnemen aan de competitie van ’24-’25 welke begint op 16 september 2024.

Onderstaand de winnaars:
Klaverjassen competitie:
1) Jan van Remmerden
2) Miline van Dam
3) Rina van der Valk

Jokeren competitie:
1) To de Wit

Winnaars 24 2

V.l.n.r.: To de Wit, Miline van Dam, Rina van der Valk en Jan van Remmerden