Afdrukken

Verslag AURORA 1 - VVZ '49 1

Geschreven door Hoofdredactie op . Gepost in Voetbal

AURVVZVerslag AURORA 1 – VVZ ’49 1 1-1
Zaterdag 25 januari 2025

Op papier een zeer moeilijke opgave voor de aan dit einde van het seizoen vertrekkende trainer Conner van der Werf. Het op de tweede plaats op de ranglijst staande VVZ ’79 presteert dit seizoen prima.

Het zal dan ook niet makkelijk voor AURORA zijn om de 3 punten in huis te houden.
Voetbal blijft echter soms een sport vol verrassingen en dat hebben we afgelopen week in de Champion Leaque kunnen zien.

In de eerste helft waren het de gasten die het betere van het spel hadden terwijl AURORA zich bezig moest houden met verdedigen. Al na 4 minuten spelen spatte de bal op de paal bij een aanval van VVZ’49 en had AURORA geluk dat het niet snel op achterstand kwam. Er volgde nog enkele kansjes voor de gasten uit Soest. Jammer was het dat de snelle Daan de Groot na en half uur spelen geblesseerd het veld moest verlaten. Zijn vervanger Joris Pronk speelde vervolgens een prima wedstrijd. Daarna volgde enkele grote kansen voor VVZ ’49. Na eerst nog een klein foutje in de verdediging leek Joris Pronk te kunnen profiteren maar zijn schot ging naast. Kort daarna leek VVZ ’49 op voorsprong te komen maar met een knappe redding van Luuk van den Broek, hij verving de geblesseerde keeper Jesse Nomden, verhinderde hij dat. Enkele minuten voor de rust kreeg VVZ ’49 een strafschop nadat een verdediger van AURORA in de fout was gegaan .Keeper Luuk van den Broek koost de goede hoek en wist met een mooie redding de bal naast zijn doel te boksen.
Daarna was het rust.

Na rust leek VVZ ’49 door te willen drukken en na een scrimmage voor het doel van AURORA lag de bal ineens in het doel. Het vlagsignaal van de grensrechter voor vermeend buitenspel bracht geen verandering. Nog geen minuut later viel de gelijkmaker doordat de Soester keeper flink in de fout ging. Aanvaller Boris van Echtelt pakte dit cadeautje uit en bracht de stand op 1-1. Na dit voorval raakte VVZ ’79 de kluts volledig kwijt en werd AURORA steeds meer gevaarlijker en de betere ploeg. Twee wissels werden er bij AURORA doorgevoerd waarna invaller Dennis Kooijman direct gevaarlijk kon worden. Zijn afstandschot kon nog maar net door de keper gestopt worden. Vervolgens kwamen er grote kansen voor AURORA, Milton van Dam en Bobby van Dijk zagen hun mooie actie niet beloond worden met een doelpunt. Dennis Kooijman had de pech dat zijn inzet nog net van richting werd veranderd en vervolgens kort langs de paal verdween. Enige wapenfeit van VVZ ’79 in dat laatste half uur was een afstandsschot welke al zwabberend op keeper Luuk van den Broek afkwam, maar ook dit schot wist te pakken. Kort voor tijd kon Jeffery Renzenbrink ontsnappen aan zijn verdediger die vervolgens aan de noodrem trok en kon vertrekken met een directe rode kaart. Jammer, want het was een perfecte mogelijkheid voor AURORA om aan de leiding te komen. Jeffrey Renzenbrink kreeg kort achter elkaar twee mogelijkheden om als nog de winnende treffer op het scorebord te krijgen mar dat lukte net niet. Ondanks de vele kansen in de tweede helft, waarin AURORA een puike helft speelde bleef het 1-1.
Met veel inzet door het hele team wist AURORA dit resultaat te bereiken en dat is een groot compliment waard.

Wedstrijdfoto's klik hier.

Scoreverloop:
53) 0-1
54) 1-1 Boris van Echtelt

Opstelling AURORA: Luuk van den Broek, Mike van Lunsen (58. Milton van Dam (87. Chris Vernooij)), Roel Oudhoorn, Luuk Kassing, Ronald van der Tol, Bobby van Dijk, Thijs Mulder, Tijn van der Brom (58. Dennis Kooijman), Boris van Echtelt, Jeffrey Renzenbrink, Daan de Groot (29. Joris Pronk).