Afdrukken

Trainer Conner van der Werf zet trainerscarrière voort bij FAJA LOBI KDS

Geschreven door Hoofdredactie op . Gepost in Voetbal

Conner 400Bekendmaking: Conner van der Werf nieuwe hoofdtrainer van Faja Lobi KDS seizoen 25-26

Bron: Faja Lobi KDS.

Met veel enthousiasme kondigen wij aan dat Conner van der Werf de nieuwe hoofdtrainer wordt van Faja Lobi KDS. Faja Lobi KDS staat op het punt een nieuwe route in te slaan en heeft de ambitie om een positieve ommekeer te bewerkstellen. Conner brengt met zijn verleden bij o.a VVIJ, PVCV en de KNVB enorm veel ervaring & management skills met zich mee en heeft ervoor gekozen om onze club verder te helpen in deze transitie.

 

Deze stap past goed bij Conner aangezien hij zelf ook de focus wil leggen op de thuissituatie. Samen met een brede, ervaren staf zal hij het eerste team gaan leiden. Awi Nunda zal Conner intensief assisteren en een cruciale rol spelen binnen de staf en zij rol bij Faja Lobi KDS voortzetten.

Bovendien zal de staf worden versterkt door Joop Kols, die als ‘coach-de-coach’ en ervaren mentor vooral Awi zal begeleiden in zijn verdere ontwikkeling richting het hoofdtrainerschap.

Het doel van een ‘coach-de-coach is o.a. het belang van de pedagogische kwaliteiten en het opleiden van de eigen coaches. Faja Lobi KDS wil een veiliger en plezieriger sportklimaat realiseren en zodoende meer gemotiveerde voetballers.

Daarnaast wordt de staf aangevuld met een ervaren teamcoach en teammanager(s), waarvan de namen op een later moment bekend worden gemaakt.

Het 1e elftal zal letterlijk een nieuw gezicht gaan krijgen, met veel spelers die aansluiten bij het nieuwe plan van aanpak dat Conner samen met zijn staf wil realiseren. Wij zijn trots op deze heren en kijken uit naar een succesvolle en vruchtbare samenwerking.

Met sportieve groet,

Faja Lobi KDS