Afdrukken

Van de schrijvende supporter.

Geschreven door Hoofdredactie op . Gepost in Voetbal

Schermafbeelding 2025 04 08 210007Vandaag zaterdag 6 september was er weer zat te doen in de omgeving.Mijn dag begon om half 9 bij CDW in Wijk bij Duurstede. Mijn nichtje Femke Scherpenzeel  speelt in de JO13-2jm. 

Ze speelde een bekerwedstrijd tegen Focus uit Culemborg. Voor het eerst op het grote veld. Femke is zo links als wat en speelde op de rechterkant een zeer goede wedstrijd. Denk niet dat CDW haar kan behouden, want ze is echt een top speelster. Dat kan je aan haar zien bij aannames van de bal en ze heeft een geweldige trap in huis. CDW kreeg kansen zat maar de bal ging er niet in. Na een mooie aanval en een assist van Femke (filmpje)kwam CDW met 1-0 voor. Het bleef 1-0 en de spelers en speelsters waren ook helemaal leeg gespeeld, door het voetballen op een groot veld zie je de krachten in tweede helft terug vallen.Heb i
eder geval genoten van het voetbalspel.

Rond 11 uur weer richting Werkhoven. Daar was om 2 uur de bekerwedstrijd  tegen HDS die in de vierde klasse speelt. Voor de wedstrijd was ik op de rommelmarkt geweest in Werkhoven waar genoeg rommel te  koop was, maar was wel gezellig.
Moest vandaag alleen op pad want van Zanten moest op de markt staan bij een rieten dak wat hij daar neer gezet had en de brandweer er een oefening op deed . Riet werd aan gestoken geloof ik, en de brandweer moest dat blussen. (zonde van het riet).
Was vandaag eigenlijk best wel gezellig zonder van Zanten aan mijn zijde. (grapje Richard).
Tijdens mijn looptocht door Werkhoven kwam ik Frits Oudshoorn tegen op de brink die daar zat met Chris Spelier die ik na zijn ziekte voor het eerst weer zag. Dat was een fijne ontmoeting en top van Frits dat hij in de weekenden Chris ophaalt en overal mee  mee neemt.
Onderweg naar Aurora kwam ik mijn oude voetbalmaatje Anton de Bree bij zijn huis tegen , en daar nog even een bakje koffie gedronken en herinneringen opgehaald van vroeger .

Om twee uur was ik bij Aurora om de wedstrijd tegen HDS te bekijken. Gelukkig was mijn maat Bertus Poel weer aanwezig, dus was weer een ouderwetse gezellige middag bij Aurora.
De eerste helft was echt drama van Aurora. Er kwam bijna geen bal aan, waardoor Aurora ook met 2-0 achter de rust inging.
Denk dat de jongens een donderspeech hebben gekregen van Jeffrey in de rust, want tweede helft was een stuk beter en kregen ook goede kansen, terwijl aan de andere kant HDS ook goede kansen kreeg. Helaas voor HDS speelde Aron ( oude pupil van me) een goede tweede helft en was een sta in de weg voor HDS. Aurora scoorde nog wel de aansluitings treffer. Helaas kwam de 2-2 niet al hing deze wel in de lucht. Op basis van tweede helft kan de coach wel tevreden zijn geweest en daarop verder borduren en weet zeker dat deze jongens er staan als de competitie gaat beginnen.

De derby tussen SVF-CDW een km op 5 verderop hoorde ik dat CDW met 3-0 had gewonnen.

Na de rust nog even een bakkie gedaan bij mijn zus en toen richting Wijk waar ik uitgeput nog moest koken etc. omdat mijn vrouw een week vakantie had met haar nichtje die het heel goed heeft daar in Zeeland.Tot de volgende keer maar weer!

Femke 1HDS1 aHDS2 b